SEPETİNİZ


Ücret
Adet

TOPLAM

0.00TL Sepeti güncelle

Kargo ücreti fiyata dahil değil, ödeme aşamasında eklenecek. Sipariş TL olarak işlenecek


KARGO ÜCRETI HESAPLAYIN

Katılım koşulları Facebook üzerinden http://www.facebook.com/bozcaadalivelidede adresinde yayınlanan 14 Ekim 2014 Tarihli Hediyeli Duvar Yarışması için geçerlidir. Yarışmaya katılım, 14 Ekim 2014 saat 16:59 tarihe kadar http://www.facebook.com/bozcaadalivelidede adresindeki ilgili yarışma postuna yapılacak yorumlar ile sağlanacaktır.  

 

 

Kazananlar, ilgili posta yorum gönderenler arasından yapılacak çekiliş ile belirlenecektir. Her katılımcının gönderilen cevap sayısından bağımsız sadece bir çekiliş hakkı olacaktır. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışmaya T.C. vatandaşı, Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş ve Bozcaadalı Veli Dede Facebook sayfası takipçisi olan gerçek kişiler katılabilir. Yarışmada sonunda 10 talihli olacaktır ve talihlilere birer tane Natürel Sızma Zeytinyağı Cam Şişe 250mL verilecektir. 

 

 

Yarışma kazananları 15 Ekim 2014 günü Facebook özel mesaj yoluyla açıklanacaktır. Kazananlara hediyeleri iletişim ve adres bilgilerini facebook mesaj yolu ile tarafımıza eksiksiz ilettikleri tarihten itibaren, takip eden bir hafta içerisinde kargo yolu ile gönderilecektir. Talihlilerin ödüllerini kazanabilmeleri ve teslim alabilmeleri için kişisel ve iletişim bilgilerini (adı, soyadı, telefon numarası, açık adres ve e-mail adresini) eksiksiz olarak, Facebook mesaj yolu ile göndermeleri gerekir. Bu bilgilerin, yarışma esnasında güncel, doğru ve tam olması gerekmektedir. Katılımcı bilgileri eksik bulunan katılımcı, yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemeyecektir. Yarışma kaydı sırasında, katılımcı tarafından yanlış veya eksik beyan edilen bilgiler sebebiyle yaşanacak aksaklıklardan YAHYA GÖZTEPE TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK GIDA İNŞ.TUR.NAK.SAN.LTD.ŞTİ. sorumlu tutulamaz. Katılımcılar sadece kendilerine ait iletişim bilgileriyle katılabilirler ve gönderdikleri iletişim bilgilerinin kendilerine ait olduğunu kabul ve taahhüt ederler.Aynı kişinin farklı profil bilgileri ile yarışmaya katılması, yarışma kurallarına aykırıdır. Bunu yaptığı tespit edilen kişiler ödül haklarını kaybedecektir.Sahte mail hesapları üzerinden işlem yapan katılımcılar, taraflarına haber verilmeksizin kampanyadan diskalifiye edileceklerdir.Kazanılan hediye başka bir kişi veya kuruma devredilemez. Hediyenin nakit karşılığı talep edilemez. Bu yarışmanın Facebook sitesi ile bir ilişkisi yoktur. Yaşanabilecek problemlerden Facebook sitesi sorumlu tutulamaz. Bozcaadalı Veli Dede'nin kullanım şartlarını değiştirme hakkı vardır. Bu şekilde değiştirilmiş kullanım şartları, yayınlandıkları anda geçerli olurlar. Değişiklikler yayınlandıktan sonra sayfanın kullanmaya devam edilmesi, bu şekilde değiştirilmiş şartların kabul edildiği anlamına gelmektedir. Bozcaadalı Veli Dede, topladığı veya sakladığı kullanıcı bilgilerinin gizliliğini aşağıdaki kurallar çerçevesinde sağlayacaktır.Kullanıcıların duvar yarışmasına katılımı için zorunlu olan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır. Duvar yarışmasına katılan herkese, Bozcaadalı Veli Dede, tüm ürünleri veya kampanyaları ile ilgili tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme ve telefon ile arama ve SMS gönderme ve postalama yapma  hakkını saklı tutar. Bozcaadalı Veli Dede çalışanları, yarışmayı kazansalar bile ödül alamazlar. Yarışma MPİ kapsamı dışında gerçekleştirilmektedir. Duvar yarışması içeriğinin tüm hakları Bozcaadalı Veli Dede'ye aittir. Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.